Pairbuilding Academy

podyplomowe studia…

z miłości

 

Dołącz do cyklu spotkań z ekspertkami i ekspertami budowania relacji.

Odkryj, jak budować szczęśliwy, spełniony związek.

Miłości można i warto się uczyć

Wierzymy, że budowanie szczęśliwego związku jest umiejętnością, której można się nauczyć. Pairbuilding Academy tworzyliśmy dla osób, które czasem zadają sobie pytania dotyczące funkcjonowania relacji, takie jak:

· Jak wspierać się w trudnych chwilach? ·

· Jak pielęgnować namiętność w związku? ·

· Jak kłócić się po dorosłemu? ·

Od października rozpoczniemy wspólną przygodę szukania odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących związków i relacji.

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

Spotkania
z ekspert_ami

Każdy temat poruszany w ramach Pairbuilding Academy zaczniemy od spotkania online z osobą, która ma wiele do powiedzenia w danym obszarze. Spotkania będą połączone z częścią Q&A, żeby dobrze zaadresować Wasze potrzeby.

Zadania
domowe

Po każdym spotkaniu wyślemy Wam dwa zadania domowe, które pozwolą Wam wdrożyć zdobytą wiedzę w swoim życiu. Będą to kreatywne ćwiczenia, które mogą być częścią czasu dla siebie, lub randki.

Anonimowa
społeczność

Wraz z uruchomieniem Akademii, stworzymy też przestrzeń na Discord, gdzie będziemy dyskutowali o zadaniach domowych, dzielili się wrażeniami po minionym spotkaniu i pomysłami na wykorzystanie zdobytej wiedzy w życiu.

Pairbuilding Academy to 10 spotkań z ekspertkami i ekspertami miłości.
Regularny czas na pracę nad związkiem i uczenie się siebie wzajemnie.

Dla kogo tworzymy Akademię?

Dla par chcących wzmacniać swój związek

Większość tematów w tej edycji Pairbuilding Academy dotyczy budowania i wzmacniania relacji. Pracy nad związkiem, zanim pojawi się kryzys.

Pary znajdą tu przestrzeń na to, żeby przyjrzeć się swoim potrzebom, porozmawiać o rolach, jakie pełnią w relacji, czy poeksperymentować, żeby odkryć namiętność na nowo.

Pairbuilding Academy będzie dla par odświeżeniem, nowym spojrzeniem, inspiracją, okazją do tego, żeby wznieść związek na kolejny poziom satysfakcji.

Dla singli otwartych na nową relację

Miłości warto się uczyć, nawet gdy nie jesteśmy aktualnie w relacji. Dlatego Pairbuiling Academy dostosowaliśmy również do osób, które nie są w związku, ale chciałyby w przyszłości zbudować szczęśliwą relację.

Zadania domowe, które otrzymają single, będą skupiały się bardziej na refleksji nad własnymi potrzebami, nad relacjami z innymi ludźmi (niekoniecznie tymi romantycznymi) i nad analizą dawnych związków, żeby lepiej przygotować się na przyszłą relację, która da nam spełnienie.

Program

12.10.2023 20:30

Jak prowadzić głębokie i szczere rozmowy?

MATA EDDLES

To temat wprowadzający do całego cyklu, który pozwoli Wam prowadzić rozmowy na tematy ważne dla Was. Porozmawiamy o tym, jak stworzyć poczucie bezpieczeństwa i zaufania; jak słuchać, tak aby usłyszeć drugą osobę; jak zadawać pytania, które otwierają drzwi do głębokich refleksji i prawdziwego zrozumienia partnera; oraz jak odważnie dzielić się z bliską osobą tym, co jest dla nas istotne, w sposób, który wzmacnia więź? Przyłącz się do nas, aby rozwinąć swoje umiejętności tworzenia rozmów pełnych sensu i autentyczności. 

07.11.2023 20:30

Czego możemy się nauczyć od szczęśliwych związków?

JOANNA ZAWANOWSKA

Czy wiesz, że istnieją pewne zachowania, na podstawie których naukowcy potrafią szybko określić, czy danemu małżeństwu grozi rozwód? Temat satysfakcjonujących, pełnych relacji od lat fascynował badaczy i na tym spotkaniu przyjrzymy się wnioskom z ich pracy. Odpowiemy na pytania jak dbać o związek, czego unikać, jakie czynniki sprawiają, że jedni tworzą długie, jakościowo dobre związki, a inni mają z tym trudność. Ucząc się przez modelowanie związków, które działają świetnie, możemy wyłapać schematy, które są „gotowcami” do wdrożenia w naszym życiu. Właśnie takich inspiracji będziemy wspólnie szukać na tym spotkaniu. 

07.12.2023 20:30

Jak pierwsze 4 lata życia wpływają na nasze relacje w dorosłości?

MATYLDA KOZAKIEWICZ

Związek tworzą dwie osoby, ale każda z nich wnosi ze sobą własny bagaż doświadczeń. Jednym z ważnych elementów definiujących nasze relacje jest nasz styl przywiązania. Będąc świadomym tego, w jaki sposób budujemy relacje z innymi i jakie są między ludźmi różnice w tym zakresie, możemy z większą świadomością pracować nad sobą w związku i nad naszymi relacjami. Uczestnicy dowiedzą się jak zidentyfikować swój styl przywiązania, jak wpływa on na ich relacje i jak pracować nad sobą w relacjach, żeby nasz styl nie zaburzał relacji, jakie budujemy z innymi.

10.01.2024 20:30

Jak rozmawiać językami miłości?

KATARZYNA MICHALCZAK

Jedną z ważnych różnic interpersonalnych, kształtujących nasze relacje jest to, w jaki sposób okazujemy i odczytujemy uczucia – nasz język miłości.  Na tym spotkaniu przyjrzymy się różnym językom, zachęcimy Was do tego, żeby eksplorować je, odkrywać u siebie i u ważnej dla Was osoby i uczyć się rozmawiać w wielu językach w codziennej relacji. Dzięki temu spotkaniu będziecie mogli stworzyć unikatowy świat Waszej relacji, pozbawiony walki o to, „co słuszne”. Pożegnamy się też ze stwierdzeniem „Kobiety są z Marsa, a mężczyźni z Wenus”.

 

01.02.2023 20:00

Jak dbać o bliskość w związku?

SYLWIA SITKOWSKA

W Pairbuildingu wierzymy, że relacje można budować. Gdy w pewnym momencie związku czujemy, że oddalamy się od siebie, jest to po prostu, sygnałem, że warto popracować nad bliskością w relacji. Właśnie ten temat weźmiemy na warsztat w lutym – miesiącu miłości. Na spotkaniu porozmawiamy o tym, czym jest bliskość emocjonalna, jakie bariery utrudniają parom osiągnięcie bliskości i jak ją budować nawet w dynamicznym, stresującym życiu. To Wasz czas na zbliżenie się do siebie i zrozumienie głębokiego sensu bliskości, jako aspektu relacji.

28.02.2024 20:30

Jak wzmacniać namiętność w relacji?

MARLENA JASZCZAK

Po okresie „miesiąca miodowego” w wielu relacjach spada zainteresowanie seksem.  Czy to oznacza, że już wszystko stracone? Absolutnie nie! Nasza seksualność, a wraz z nią potrzeby zmieniają się na przestrzeni życia. Wpływa na to między innymi etap relacji, nasze zdrowie, czy poziom stresu. W trakcie tego spotkania porozmawiamy o tym, w jaki sposób ponownie rozbudzić i pielęgnować namiętność w związku. Nie obejdzie się bez omówienia wpływu wątków kulturowych czy refleksji nad tym, czy istnieją jakieś proste przepisy na to, by pracować nad swoim libido. Zapraszamy do wspólnej eksploracji pozytywnej seksualności!

26.03.2024 20:30

Jak znaleźć swój podział ról w związku?

AGATA PARAFJAŃCZUK, RAFEŁ FEBER

Na hasło „tradycyjny podział ról w związku” wielu z nas się skrzywi. Dla części z nas może to być nawet niewłaściwe na poziomie wartości. Naszym zdaniem, największy błąd podziału ról w związku wynika z tego, że w ogóle o tym nie rozmawiamy. Na tym spotkaniu zastanowimy się nad tym, czy tradycyjny podział ról faktycznie jest do wyrzucenia? A może można go skutecznie implementować, nie narażając na szwank zasad równości i szacunku? Opowiemy o tym, jak łączymy tradycyjność z nowoczesnością, jakich narzędzi używamy do skutecznej komunikacji i jak przekuwamy pojęcie dominacji i uległości nie tylko na życie codzienne, ale też biznesowe. Omówimy teorię power play w relacjach, różne płaszczyzny podziału ról i podpowiemy, jak się w nich nie pogubić. 

24.04.2024 20:30

Kryzys w związku: koniec, czy początek?

MAGDALENA RATAJCZYK

W chwili kryzysu zastanawiamy się: Czy relacja ma jeszcze sens? Czy da się ją jeszcze naprawić? A jeżeli tak, to jak to zrobić? A może lepiej się rozejść? Jak znaleźć odpowiedź na te pytania, gdy mamy emocjonalny mętlik w głowie? Szukając odpowiedzi na te pytania, przyjrzymy się etapom związku oraz typowym mechanizmom pojawiającym się w trakcie kryzysu, żeby nauczyć się rozróżniać kryzysy od naturalnych zjawisk występujących w relacji. Przyjrzymy się też technikom pozwalającym na spojrzenie na kryzys z dystansu i metodom pozwalającym wprowadzić zmiany w relacji. Wyposażeni w tę wiedzę, będziemy lepiej przygotowani do odpowiedzi na pytanie: czy kryzys w związku to koniec, czy początek? 

22.05.2024 20:30

Kłótnie w relacji: Jak rozwiązywać konflikty po dorosłemu? 

KATARZYNA KUCEWICZ

Finanse, ulubiony sposób spędzania wakacji, święta u mnie, czy u Ciebie, częstotliwość zbliżeń. W każdym związku pojawiają się małe i duże rozbieżności, które są przyczyną konfliktów. Pojawiają się różnice wynikające z naszych osobowości, wcześniejszych doświadczeń, niedomówień. W złości często stajemy się małymi dziećmi- krzyczymy, obrażamy się, czasem nie potrafimy zobaczyć swojego błędu i czyjegoś punktu widzenia. Sprzeczek nie da się uniknąć (a bywa, że wychodzą nam na zdrowie), ale można nauczyć się rozwiązywać wszelkie spory w dorosły, konstruktywny sposób. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, w jaki sposób poruszać drażliwe tematy bez awantury, jak znajdować konsensus, jak w relacjach stawiać granice i różnicować przestrzeń wspólną od indywidualnych przestrzeni.

18.06.2024 20:30

Potrzeby i emocje jako przyprawa relacji

TOMASZ NALEWAJK

Przyprawy w kuchni mogą sprawić, że to samo danie stanie się słodkie, aż do mdłości, lub ostre tak, że brakuje nam tchu. W relacjach w podobny sposób działa związek pomiędzy potrzebami i emocjami. Dzięki zwiększonej świadomości naszych potrzeb i umiejętności nazywania emocji możemy odkrywać to, co w naszym mikro-świecie działa, a co wymaga doprawienia. Uczyć się siebie wzajemnie za pomocą języka, który tak rzadko wypowiadamy, korzystając ze słów. W rezultacie spotkania uczestnicy powinni zdobyć umiejętność rozpoznawania emocji i potrzeb i mówienia o nich w sposób konstruktywny.

Program

12.10.2023 20:30

Jak prowadzić głębokie i szczere rozmowy?

MATA EDDLES

Współzałożycielka Pairbuilding. Psycholożka, trenerka z ponad 10-letnim doświadczeniem.

To temat wprowadzający do całego cyklu, który pozwoli Wam prowadzić rozmowy na tematy ważne dla Was. Porozmawiamy o tym, jak stworzyć poczucie bezpieczeństwa i zaufania; jak słuchać, tak aby usłyszeć drugą osobę; jak zadawać pytania, które otwierają drzwi do głębokich refleksji i prawdziwego zrozumienia partnera; oraz jak odważnie dzielić się z bliską osobą tym, co jest dla nas istotne, w sposób, który wzmacnia więź? Przyłącz się do nas, aby rozwinąć swoje umiejętności tworzenia rozmów pełnych sensu i autentyczności. 

07.11.2023 20:30

Czego możemy się nauczyć od szczęśliwych związków?

JOANNA ZAWANOWSKA

Psychoterapeutka par, wykładowczyni na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Czy wiesz, że istnieją pewne zachowania, na podstawie których naukowcy potrafią szybko określić, czy danemu małżeństwu grozi rozwód? Temat satysfakcjonujących, pełnych relacji od lat fascynował badaczy i na tym spotkaniu przyjrzymy się wnioskom z ich pracy. Odpowiemy na pytania jak dbać o związek, czego unikać, jakie czynniki sprawiają, że jedni tworzą długie, jakościowo dobre związki, a inni mają z tym trudność. Ucząc się przez modelowanie związków, które działają świetnie, możemy wyłapać schematy, które są „gotowcami” do wdrożenia w naszym życiu. Właśnie takich inspiracji będziemy wspólnie szukać na tym spotkaniu.

07.12.2023 20:30

Jak pierwsze 4 lata życia wpływają na nasze relacje w dorosłości?

MATYLDA KOZAKIEWICZ

Psycholożka, popularyzatorka psychologii, autorka książek i wykładowczyni na SWPS.

Związek tworzą dwie osoby, ale każda z nich wnosi ze sobą własny bagaż doświadczeń. Jednym z ważnych elementów definiujących nasze relacje jest nasz styl przywiązania. Będąc świadomym tego, w jaki sposób budujemy relacje z innymi i jakie są między ludźmi różnice w tym zakresie, możemy z większą świadomością pracować nad sobą w związku i nad naszymi relacjami. Uczestnicy dowiedzą się jak zidentyfikować swój styl przywiązania, jak wpływa on na ich relacje i jak pracować nad sobą w relacjach, żeby nasz styl nie zaburzał relacji, jakie budujemy z innymi.

10.01.2024 20:30

Jak rozmawiać językami miłości?

KATARZYNA MICHALCZAK

Doktorka nauk humanistycznych, pisarka, autorka książki „Synu, jesteś kotem”.

Jedną z ważnych różnic interpersonalnych, kształtujących nasze relacje jest to, w jaki sposób okazujemy i odczytujemy uczucia – nasz język miłości.  Na tym spotkaniu przyjrzymy się różnym językom, zachęcimy Was do tego, żeby eksplorować je, odkrywać u siebie i u ważnej dla Was osoby i uczyć się rozmawiać w wielu językach w codziennej relacji. Dzięki temu spotkaniu będziecie mogli stworzyć unikatowy świat Waszej relacji, pozbawiony walki o to, „co słuszne”. Pożegnamy się też ze stwierdzeniem „Kobiety są z Marsa, a mężczyźni z Wenus”.

 

01.02.2023 20:00

Jak dbać o bliskość w związku?

SYLWIA SITKOWSKA

Psychoterapeutka par, autorka książki „Odbuduj bliskość w związku”.

W Pairbuildingu wierzymy, że relacje można budować. Gdy w pewnym momencie związku czujemy, że oddalamy się od siebie, jest to po prostu, sygnałem, że warto popracować nad bliskością w relacji. Właśnie ten temat weźmiemy na warsztat w lutym – miesiącu miłości. Na spotkaniu porozmawiamy o tym, czym jest bliskość emocjonalna, jakie bariery utrudniają parom osiągnięcie bliskości i jak ją budować nawet w dynamicznym, stresującym życiu. To Wasz czas na zbliżenie się do siebie i zrozumienie głębokiego sensu bliskości, jako aspektu relacji.

28.02.2024 20:30

Jak wzmacniać namiętność w relacji?

MARLENA JASZCZAK

Seksuolożka, promotorka pozytywnej seksualności, autorka kart dla par „Zbliżenia”.

Po okresie „miesiąca miodowego” w wielu relacjach spada zainteresowanie seksem.  Czy to oznacza, że już wszystko stracone? Absolutnie nie! Nasza seksualność, a wraz z nią potrzeby zmieniają się na przestrzeni życia. Wpływa na to między innymi etap relacji, nasze zdrowie, czy poziom stresu. W trakcie tego spotkania porozmawiamy o tym, w jaki sposób ponownie rozbudzić i pielęgnować namiętność w związku. Nie obejdzie się bez omówienia wpływu wątków kulturowych czy refleksji nad tym, czy istnieją jakieś proste przepisy na to, by pracować nad swoim libido. Zapraszamy do wspólnej eksploracji pozytywnej seksualności!

26.03.2024 20:30

Jak znaleźć swój podział ról w związku?

AGATA PARAFJAŃCZUK, RAFEŁ FEBER

Psycholożka, twórczyni bliskościowej gry dla dorosłych / Współtwórca warsztatów dla par opartych na teorii power play.

Na hasło „tradycyjny podział ról w związku” wielu z nas się skrzywi. Dla części z nas może to być nawet niewłaściwe na poziomie wartości. Naszym zdaniem, największy błąd podziału ról w związku wynika z tego, że w ogóle o tym nie rozmawiamy. Na tym spotkaniu zastanowimy się nad tym, czy tradycyjny podział ról faktycznie jest do wyrzucenia? A może można go skutecznie implementować, nie narażając na szwank zasad równości i szacunku? Opowiemy o tym, jak łączymy tradycyjność z nowoczesnością, jakich narzędzi używamy do skutecznej komunikacji i jak przekuwamy pojęcie dominacji i uległości nie tylko na życie codzienne, ale też biznesowe. Omówimy teorię power play w relacjach, różne płaszczyzny podziału ról i podpowiemy, jak się w nich nie pogubić. 

24.04.2024 20:30

Kryzys w związku: koniec, czy początek?

MAGDALENA RATAJCZYK

Psychoterapeutka integracyjna, członkini Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.

W chwili kryzysu zastanawiamy się: Czy relacja ma jeszcze sens? Czy da się ją jeszcze naprawić? A jeżeli tak, to jak to zrobić? A może lepiej się rozejść? Jak znaleźć odpowiedź na te pytania, gdy mamy emocjonalny mętlik w głowie? Szukając odpowiedzi na te pytania, przyjrzymy się etapom związku oraz typowym mechanizmom pojawiającym się w trakcie kryzysu, żeby nauczyć się rozróżniać kryzysy od naturalnych zjawisk występujących w relacji. Przyjrzymy się też technikom pozwalającym na spojrzenie na kryzys z dystansu i metodom pozwalającym wprowadzić zmiany w relacji. Wyposażeni w tę wiedzę, będziemy lepiej przygotowani do odpowiedzi na pytanie: czy kryzys w związku to koniec, czy początek? 

22.05.2024 20:30

Kłótnie w relacji: Jak rozwiązywać konflikty po dorosłemu? 

KATARZYNA KUCEWICZ

Psychoterapeutka, seksuolożka, autorka książki „Pięknie odmienni”.

Finanse, ulubiony sposób spędzania wakacji, święta u mnie, czy u Ciebie, częstotliwość zbliżeń. W każdym związku pojawiają się małe i duże rozbieżności, które są przyczyną konfliktów. Pojawiają się różnice wynikające z naszych osobowości, wcześniejszych doświadczeń, niedomówień. W złości często stajemy się małymi dziećmi- krzyczymy, obrażamy się, czasem nie potrafimy zobaczyć swojego błędu i czyjegoś punktu widzenia. Sprzeczek nie da się uniknąć (a bywa, że wychodzą nam na zdrowie), ale można nauczyć się rozwiązywać wszelkie spory w dorosły, konstruktywny sposób. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, w jaki sposób poruszać drażliwe tematy bez awantury, jak znajdować konsensus, jak w relacjach stawiać granice i różnicować przestrzeń wspólną od indywidualnych przestrzeni.

18.06.2024 20:30

Potrzeby i emocje jako przyprawa relacji

TOMASZ NALEWAJK

Psycholog, psychoterapeuta, autor książki „Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło”.

Przyprawy w kuchni mogą sprawić, że to samo danie stanie się słodkie, aż do mdłości, lub ostre tak, że brakuje nam tchu. W relacjach w podobny sposób działa związek pomiędzy potrzebami i emocjami. Dzięki zwiększonej świadomości naszych potrzeb i umiejętności nazywania emocji możemy odkrywać to, co w naszym mikro-świecie działa, a co wymaga doprawienia. Uczyć się siebie wzajemnie za pomocą języka, który tak rzadko wypowiadamy, korzystając ze słów. W rezultacie spotkania uczestnicy powinni zdobyć umiejętność rozpoznawania emocji i potrzeb i mówienia o nich w sposób konstruktywny.

Najbliższe spotkanie:

12.10.2023 20:30

Jak prowadzić głębokie i szczere rozmowy?


Pytania, na które wspólnie poszukamy odpowiedzi:

  • Jak stworzyć poczucie bezpieczeństwa i zaufania, które umożliwi otwartą wymianę myśli?
  • Jak słuchać, tak aby usłyszeć, co partner_ do nas mówi?
  • Jak zadawać pytania, które otwierają drzwi do głębokich refleksji i prawdziwego zrozumienia?
  • Jak odważnie dzielić się z bliską osobą tym, co jest dla nas istotne, w sposób, który wzmacnia więź?

Dołącz do nas, aby nauczyć się inicjować i prowadzić rozmowy z bliskimi wokół tematów, które są naprawdę ważne.

PROWADZĄCA:

MATA EDDLES

Psycholożka i trenerka z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie rozwoju osobistego. Jako współzałożycielka firmy Pairbuilding, Mata specjalizuje się w tworzeniu gier i narzędzi wspierających rozwój par, pomagając im budować trwałe więzi i lepszą komunikację. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch małych dziewczynek.

Architektki i Architekci Pairbuilding Academy

Pairbuilding Academy tworzymy w nurcie Evidence Based. Do współpracy przy tworzeniu programu akademii zaprosiliśmy wybitne ekspertki i ekspertów, którzy podzielą się z nami wynikami badań naukowych, doświadczeniami z pracy terapeutycznej i najlepszymi praktykami dostępnymi na miłosnym rynku 🙂

SYLWIA SITKOWSKA

Psychoterapeutka par, autorka książki „Odbuduj bliskość w związku”.

KATARZYNA MICHALCZAK 

Doktorka nauk humanistycznych, pisarka, autorka książki „Synu, jesteś kotem”. 

MATA EDDLES 

Współzałożycielka Pairbuilding. Psycholożka, trenerka z ponad 10-letnim doświadczeniem.

JOANNA ZAWANOWSKA 

Psychoterapeutka par, wykładowczyni na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

KATARZYNA KUCEWICZ

Psychoterapeutka, seksuolożka, autorka książki „Pięknie odmienni”

MATYLDA KOZAKIEWICZ

Psycholożka, popularyzatorka psychologii, autorka książek i wykładowczyni na SWPS. 

AGATA PARAFJAŃCZUK

Psycholożka społeczna, pisarka, działaczka społeczna. Twórczyni bliskościowej gry dla dorosłych.

MAGDALENA RATAJCZYK 

Psychoterapeutka integracyjna, członkini Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP 

TOMASZ NALEWAJK

Psycholog, psychoterapeuta, autor książki „Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło”

MARLENA JASZCZAK

Seksuolożka, promotorka pozytywnej seksualności, autorka kart dla par „Zbliżenia”. 

RAFAŁ FERBER

Mówca TEDx, współtwórca warsztatów dla par opartych na teorii power play

RADEK CZAHAJDA

Trener w nurcie Evidence Based, Inicjator projektu Pairbuilding Academy 

Zapisz się

Karnet na 10 spotkań

Pairbuilding Academy

dla dwóch osób

59 49 zł /spotkanie

· Dostęp do nagrań na 12 m-cy ·

· Zadania domowe dla pary ·

· Dostęp do społeczności ·

· Dostęp do dodatkowych inicjatyw w ramach społeczności·

=======

Nie masz pewności czy Akademia jest dla Ciebie? 

Zapisz się testowo na najbliższe spotkanie

59 zł

· Dostęp do nagrania na 1 m-c ·

· Zadanie domowe dla pary ·

· Zniżka 59 zł na karnet ·

Karnet na 10 spotkań

Pairbuilding Academy

dla jednej osoby

39 29 zł /spotkanie

· Dostęp do nagrań na 12 m-cy ·

· Zadania domowe dla 1 osoby ·

· Dostęp do społeczności ·

· Dostęp do dodatkowych inicjatyw w ramach społeczności·

=======

Nie masz pewności czy Akademia jest dla Ciebie? 

Zapisz się testowo na najbliższe spotkanie

39 zł

· Dostęp do nagrania na 1 m-c ·

· Zadanie domowe dla 1 osoby ·

· Zniżka 39 zł na karnet ·

FAQ

Czy mogę dołączyć do programu w trakcie jego trwania?

Tak! Spotkania są nagrywane, dlatego możesz dołączyć do programu również w trakcie jego trwania. Przestrzenie do dyskusji poszczególnych tematów na Discord pozostaną otwarte przez cały czas trwania Akademii.

Czy mogę dostać fakturę?

Tak. Składając zamówienie, możesz podać nr NIP i otrzymać elektroniczną fakturę. Ceny biletów nie zawierają podatku VAT.

W jakim formacie będą udostępniane nagrania ze spotkań?

Nagrania będą udostępniane w formacie wideo i audio, żeby zwiększyć ich przystępność. Możesz odsłuchać najważniejszych lekcji w trakcie podróży, gotowania, czy treningu.

Na czym będą polegały zadania domowe?

Zadania domowe pozwolą Ci przełożyć wiedzę ze spotkania na Twoją codzienność. Zaprosimy cię do refleksji nad zachowaniami, które warto wdrożyć w życiu, do rozmowy z bliską o osobą o tym, jak dany obszar funkcjonuje w Waszej relacji, lub do randki, na której będziecie eksperymentować z nowo poznanymi ćwiczeniami 🙂

Jak będzie przebiegał proces Q & A w trakcie spotkań?

Zależy nam na tym, żeby dobrze wykorzystać czas, jaki nasze ekspertki i eksperci poświęcą nam w trakcie Akademii, dlatego pytania będziecie mogli zadawać jeszcze przed spotkaniem na wirtualnej tablicy Padlet. Będziecie mogli też oddać głosy na widoczne tam pytania, żeby pokierować tym, o czym będziemy rozmawiać w trakcie Q and A.

Czy Pairbuilding Academy to miejsce dla par LGBT+?

Tak. Od początku swojego istnienia, Pairbuilding wspierał dojrzałą miłość bez względu na to, w jaki sposób się ona przejawia. Wybrane do akademii tematy będą inspiracją dla każdej osoby, chcącej rozwijać się w obszarze miłości, bez względu na orientację seksualną, czy format związku, w jakim funkcjonują.

Do czego będzie służyła społeczność Pairbuilding Academy?

To będzie nasza główna platforma komunikacji pomiędzy spotkaniami. Przestrzeń dla Was do podzielenia się wnioskami ze spotkania, czy wykonanego ćwiczenia. Miejsce do podzielenia się inspiracjami na temat wspólnego wypadu, lub przepisu na domową randkę. Z czasem nasza społeczność zyska nowe funkcje, które pozwolą Wam jeszcze lepiej korzystać z akademii.

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu