FAQ

Q: Czy mój partner będzie widział co odpowiedziałem/am na pytania w kwestionariuszu?
A: Nie. Pairbuilding skupia się na Was jako parze. Wynik, który dostaniecie, będzie przedstawiał Wasze łączne rezultaty. Poniżej możecie zobaczyć przykład.

Q: Czy nasze maile będą wykorzystywane w jakimkolwiek innym celu?

A: Nie udostępniamy żadnych Waszych danych osobom trzecim. Maile wykorzystamy tylko do wysłania Wam informacji związanych z Pairbuildingiem, w tym linku do kwestionariusza i Waszych wyników.

Q: Jak wygląda kwestionariusz?
A: Kwestionariusz „Wspólny azymut” składa się z 30 stwierdzeń określających Twój stosunek do partnera i Waszej relacji, takich jak: „Dobrze się wzajemnie rozumiemy” lub „Bardzo sobie cenię obecność mojego partnera w moim życiu”. Ustosunkowujesz się do każdego z nich, wybierając jak bardzo się z tym stwierdzeniem zgadzasz bądź nie. Kiedy oboje wypełnicie kwestionariusz, system wyśle Wam Wasz wynik (Twoje decyzje pozostaną tajemnicą – nie udostępniamy ani wyników indywidualnych, ani odpowiedzi na poszczególne pytania).

Q: Do kogo skierowany jest Pairbuilding?
A: Zapraszamy wszystkie pary, które zainteresowane są budowaniem łączącej ich relacji. Wiek, staż i forma relacji (małżeństwo, związek nieformalny, etc.) nie mają znaczenia.

Q: Jakie gry na nas czekają?
A: Wszystkie gry zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby Pairbuildingu przez zespół psychologów, absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego. Łącząc swoje wieloletnie doświadczenia w projektowaniu szkoleń i gier teambuildingowych, edukacji nieformalnej i coachingu, stworzyli oni gry, które jednocześnie stanowią przyjemną zabawę (elementy kooperacji i rywalizacji), umożliwiają pogłębianie łączącej Was relacji (tematy i zadania dobrane do wyników Waszych testów) i są w 100% bezpieczne (sami decydujecie jak głęboko chcecie wchodzić w proponowane czynności i zawsze możecie się wycofać).

Q: Czy Pairbuilding rozwiąże nasze problemy w związku?
A: Nie możemy tego obiecać. Na pewno da wam natomiast okazję, żeby na nowo mu się przyjrzeć i lepiej poznać siebie i swoje potrzeby.

Q: Jak długo trwa Pairbuilding?
A: Na proces Pairbuildingu składa się: wypełnienie przez was kwestionariuszy (w sumie ok. 20 minut na osobę), wybór terminu i rozegranie pierwszej z przygotowanych dla Was gier (czas trwania ok 1 – 1,5 godziny). W zależności od szybkości przechodzenia przez Was przez kolejne etapy oraz dostępnych w danym okresie terminów, od momentu zakupu do zakończenia procesu mija zazwyczaj ok. 2 tygodni.

Q: Czy Pairbuilding dostępny jest w innych miastach niż Warszawa?
A: Na razie nie. Ale nie wykluczamy takiej opcji w przyszłości 🙂

Q: Czy Pairbuilding dostępny jest w innych językach niż polski?
A: J.w. – na razie nie, ale nie wykluczamy takiej opcji w przyszłości 🙂

Q: Chcę zrobić mojemu partnerowi niespodziankę.Czy mogę wypełnić samodzielnie oba kwestionariusze i przyprowadzić go/ją na sam Pairbuilding?
A: Nie. Ponieważ oboje tworzycie Wasz związek, do uzyskania rzetelnego jego obrazu potrzebne są perspektywy obu osób.

Q: Jesteśmy szczęśliwym związkiem i dobrze się dogadujemy. Czy odnajdziemy coś dla siebie w Pairbuildingu?
A: Oczywiście! Pairbuilding jest dobrą zabawą dla każdej pary otwartej na siebie nawzajem i może służyć jako umocnienie łączącej was relacji oraz inspiracja do pogłebiania jej.

Q: Skąd pomysł na Pairbuilding?
A: W pogoni między kolejnym deadline’m, zajęciami dodatkowymi i wyjazdami zostaje mało czasu na randki i pogłębianie relacji – zwłaszcza jeśli jesteśmy ze sobą już jakiś czas, i coraz częściej w nasze życie wkrada się rutyna. Dlatego z połączenia psychologicznej wiedzy o dynamice relacji międzyludzkich oraz metodyki projektowania gier powstały atrakcyjne w formie zadania, dzięki którym jednocześnie spędzicie przyjemnie czas i będziecie mogli pogłębić wasz związek.

Q: Dlaczego akurat gry?
A: Powodów jest wiele. Po pierwsze, gry są fajne 🙂 Pozwalają oderwać się od codziennych obowiązków i zabiegania, dają nowe doświadczenie i dobrą zabawę. Po drugie, zostawiają dużą dowolność odnośnie sposobu ich rozegrania (co nie jest zabronione, jest dozwolone!) – w związku z tym to od was zależy jak będzie wyglądała wasza rozgrywka i ile weźmiecie z tego doświadczenia.

Q: Jak powiniennem się ubrać na moją grę-randkę?
A: Nie ma żadnych wskazań lub przeciwskazań co do ubioru. Podczas „Pairbuilding – Misja Pierwsza”, zostaniecie zaproszeni do jednej z warszawskich restauracji. Ubierzcie się więc tak jak na każdą inną randkę ze swoją ukochaną osobą 🙂

Pomoc Techniczna

Q: Mój link wygasł… Co robić?
A: Wystarczą trzy kroki: