DateBox – wyjątkowa
randka… w pudełku!

 

Zacieśnij relacje, zdobądź nowe doświadczenia i baw się dobrze.
Twój związek zasługuje na niesamowitą randkę!

Każdy DateBox to unikatowe doświadczenie otoczone wyjątkową fabułą, które sprawi, że podczas wspólnie spędzonego czasu, razem z partnerem przyjrzycie się swojemu związkowi. Wiele osób podczas tworzenia relacji zastanawia się:

Jak lepiej poznać drugą połówkę? Jak budować dobre i długotrwałe relacje w związku? Jak umacniać więzi? Jak być ze sobą blisko? Jak zerwać z rutyną i nudą? Jak przywrócić intymność między partnerami? 

Takie pytania zadaje sobie wiele par, na różnych etapach związku. Jako psychologowie-trenerzy, wiemy, że tworzenie relacji, rozpalenie czy utrzymanie romantycznej iskry w związku nie należy do najprostszych rzeczy. W początkowych fazach związku wyzwaniem jest poznanie drugiej osoby. W długoletnich związkach trudno jest natomiast ciągle wymyślać ciekawe i romantyczne pomysły na randki, zwłaszcza gdy masz ograniczone możliwości budżetowe lub mało czasu!

 

Aby pomóc parom zadbać o ich związki, opracowaliśmy DateBox — świetną zabawę zapakowaną w pudełko, które po otwarciu zamienia się w cenne dla pary doświadczenie.

Odkryj, co oferuje każdy DateBox:

Wzmocnij
namiętność

DateBox Odkrywcy

DateBox:
Odkrywcy

Zwiększ
intymność

DateBox Kronikarze

DateBox:
Kronikarze

Poznaj
co Was łączy

DateBox Akcja Deszyfracja

Datebox:
Akcja Deszyfracja

Poznaj lepiej
potrzeby partnera

DateBox Kartografowie

DateBox:
Kartografowie

Jak to działa?

1

Wybierz DateBox i cel dla związku, który chcesz osiągnąć

2

Paczka dotrze do Ciebie w ciągu 2 dni od momentu zakupu

3

Zarezerwuj czas tylko dla Was, otwórz DateBox i postępuj według instrukcji

4

Oprócz świetnej zabawy, zdobędziecie nowe doświadczenie i wiedzę o Waszym związku

Co zyska Wasz związek?

Wierzymy, że wspólnie spędzony czas buduje lepsze relacje. Nasze produkty ułatwiają Tobie i Twojemu partnerowi zadbać o związek i utrzymać świeżość relacji, dzięki czemu jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie. 

DateBoxy pozwolą Ci zrozumieć, co stanowi o sile Waszego duetu; zrozumiecie co Was łączy, a także, w jak możecie się jeszcze rozwinąć. W zależności od fabuły, DateBoxy pozwolą zwiększyć intymność, namiętność, zażyłość relacji lub dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem i swoich potrzebach.

Warto sięgnąć po DateBoxy ponieważ:

Spróbujesz czegoś nowego!

Czy wspólnie spędzony czas to u Was zazwyczaj wieczory filmowe lub serialowe? Przełam rutynę i otwórz się na nowe doświadczenie, które będziecie obydwoje wspominać z uśmiechem na ustach!

Spędzisz czas z partnerem jakościowo

Nasze Boxy są zaprojektowane tak, aby zapewnić Wam spędzanie czasu na rozmowach, śmiechu, mocniejszym nawiązywaniu relacji i … przede wszystkim zabawie ze swoim partnerem. Zamień wieczór przed telewizorem na coś ciekawszego!

Zbliżysz się do partnera

Wszystkie nasze gry zbliżają Was do siebie i zapewnia niepowtarzalną randkę, której istotną częścią jest wspólne tworzenie i budowanie bliskości oraz ciepła w Waszej relacji.

Bawisz się na randce... łatwiej

Ty wybierasz tylko datę, a Date Boxy organizują świetną randkę za Ciebie! To oznacza, że nie musisz niczego planować i zastanawiać się nad czymkolwiek, ponieważ my już to już zrobiliśmy tak, żebyście mogli we dwoje fajnie spędzić czasem razem. Niezapomnianą rozrywkę dostarczamy prosto do Twoich drzwi, w pudełku.

Co mówią nasi użytkownicy?

„Odświeżająca zabawa, która spowodowała wiele ciekawych rozmów o związku.”

Anonimowa ankieta

„Było super!”

Anonimowa ankieta

„Ta randka pozwoliła nam bardziej się poznać i lepiej zrozumieć. Podkreśliła różnice… pokazała, jaką są dużą pozytywną siłą naszego związku.”

Anonimowa ankieta

„Element zaskoczenia, tajemnica, oczekiwanie, miło spędzony czas, złamanie schematu”

Anonimowa ankieta

„Pairbuilding zapewnił nam świetną rozrywkę, a dodatkowo zachęcił do rozmowy na temat naszego związku.”

Anonimowa ankieta

„Na co dzień jesteśmy raczej zabiegani, zapracowani i nie mamy czasu (a może chęci), żeby naszą relację rozkładać na czynniki pierwsze. Pairbuilding zachęca do tego w sposób „nieinwazyjny i bezbolesny””

Anonimowa ankieta

„Myślę, że pary z różnym stażem wyniosą z tej gry dużo dobrego dla swojego związku. Polecam szczególnie takim 'zabieganym’, żeby przysiąść na chwilę i w fajny sposób spędzić czas z ukochaną osobą.”

Anonimowa ankieta

„Pairbuilding generalnie zachęcił mnie do MYŚLENIA o moim partnerze w życiu codziennym, w zwykłych sytuacjach, czy podczas sprzeczek. Brzmi to banalnie, ale to właśnie tego nam czasem brakuje.”

Anonimowa ankieta

„Dzięki Waszej grze częściej zwracam uwagę na dobór słów w rozmowie z partnerem oraz ton mojego głosu. Ta gra jest naprawdę świetna, widać ogrom pracy, jaką Państwo włożyli w jej tworzenie. Podoba mi się dbałość o szczegóły.”

Anonimowa ankieta

„Przełamanie rutyny, zabawa, atmosfera randki (niepewność, rozdzielenie), okazja do rozmowy na tematy inne niż codziennie. Świetny pomysł z ubraniem spotkania w scenariusz agentów”

Anonimowa ankieta

Doświadczenia opracowane przez specjalistów

Date Boxy zostały starannie przygotowane przez psychologów-trenerów z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają skuteczne mechanizmy budowania relacji. Opierając się na teorii miłości – Trójczynnikowej Teorii Miłości R.Sternberga (możesz o niej poczytać na naszym blogu) stworzyliśmy produkt, który wzbudza świadomość na temat tego,  jak ważne jest dbanie o związek kiedy jest w nim dobrze. 

Ta myśl stała się też naszą misją — chcemy pokazać parom w związkach, że da się w przyjemny i łatwy sposób, spojrzeć na swoją relację i o niej porozmawiać!

FAQ

Jesteśmy razem dość krótko, czy DateBoxy są dla nas?

DateBoxy są stworzone dla par z każdym stażem. Nawet jeśli nie spotykacie się ze sobą jeszcze długo, DateBoxy pozwolą Wam lepiej się poznać, zbliżyć się do siebie, spędzić niezwykły czas razem  i zbudować solidną bazę pod szczęśliwy i trwały związek.

Jesteśmy ze sobą wiele lat, czy DateBoxy są dla nas?

DateBoxy są stworzone w taki sposób, aby para z każdym stażem mogła wyciągnąć z nich coś dla siebie. Z opinii par z dłuższym stażem wiemy, że często wprowadzają do związku powiew świeżości, pomagają przełamać rutynę, dowiedzieć się o sobie i swoich potrzebach czegoś nowego i zbliżyć Was do siebie jeszcze bardziej.

Czy DateBox jest jednorazowy, czy mogę go użyć wiele razy?

DateBox jest zaprojektowany jako jednorazowe doświadczenie, ale wiele elementów, które znajdziecie w boxie zostanie z Wami na dłużej i będziecie mogli do nich wracać.

Czy DateBox rozwiąże nasze problemy w związku?

Nie. DateBox nie jest zastępnikiem terapii. Jeśli mierzycie się z poważnymi problemami w związku, zalecamy kontakt z psychoterapeutą par. DateBox jest narzędziem do rozwoju i zabawy dla par.

Jak przygotować się do randki z DateBoxem?

Zalecamy, aby zarezerwować czas, który będziecie mogli sobie poświęcić całkowicie. Warto też zadbać o bezpieczne miejsce, w którym będziecie się czuli swobodnie i będziecie mogli rozmawiać o intymnych rzeczach. Każdy DateBox ma również zadanie wstępne, które pozwoli Wam się przygotować do randki 🙂

Ponieważ część zadań znajdziecie po zalogowaniu się do naszego systemu, zadbajcie też o dostęp do Internetu.

Co znajduje się w DateBoxie?

W środku znajdziecie szczegółowe instrukcje jak przygotować się do randki, sugestie przepisów kulinarnych, oraz materiały i instrukcje do danej fabuły DateBoxu. Część zadań znajdziecie w kopertach, część po zalogowaniu do naszego systemu 🙂

Gdzie mogę zorganizować randkę z DateBoxem?

Gdziekolwiek chcesz! Sugerujemy jednak, żeby zadbać o miejsce, które będzie dawało Wam prywatność i będzie miało dostęp do Internetu. Wasz dom? Ulubiony hotel? Piknik w parku? Zależy to tylko od Was 🙂

Czego potrzebuje do randki z DateBoxem?

Otwartych głów, Was obojga oraz dostępu do Internetu. W przypadku DateBoxa Odkrywcy, dodatkowo specjalnego menu degustacyjnego.

Jak szybko po zakupie otrzymam DateBoxa?

DateBoxy wysyłamy w przeciągu 24 godzin od zamówienia.

Czy mogę kupić DateBoxa na prezent dla innej pary?

Tak! DateBox to idealny prezent. Po zakupie na maila wysłany zostanie kupon z kodem aktywacyjnym, który należy dołączyć do prezentu. W sprzedaży mamy również karty prezentowe, jeśli nie jesteś pewien, który DateBox przypadnie najbardziej do gustu obdarowanej parze.

Który DateBox mam wybrać?

Każdy z DateBoxów ma inny cel dla związku. W Odkrywcach wzmocnicie Namiętność między Wami, podczas Akcji Deszyfracji poznacie co Was łączy, przy Kronikarzach zwiększycie intymność między Wami a dzięki Kartografom poznacie lepiej potrzeby partnera. Jeśli dalej nie wiecie, wypełnijcie nasz Darmowy Test Związku.